Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Projekt - "Doposażenie pomieszczeń budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Paprotnia, gmina Brzeziny’’

logotyp

,,Projekt współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego’’

 

Wójt Gminy Brzeziny - Barbara Hojnacka, w dniu 14 czerwca 2018 roku, podpisała umowę z Województwem Łódzkim na dotację celową w wysokości 5 000,00 złotych z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji w miejscowości Paprotnia projektu lokalnego pod nazwą ,,Doposażenie pomieszczeń budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Paprotnia, gmina Brzeziny’’. Całkowita wartość projektu wynosi 12.700,00 złotych, w tym wkład własny gminy w wysokości 7 700,00 złotych. Wysokość udzielonej dotacji stanowi 39,37 % całkowitych kosztów projektu. Projekt współfinansowany jest z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Termin realizacji projektu od dnia 1 lipca 2018 do dnia 15 listopada 2018 roku.

Celem projektu jest stworzenie warunków dla potrzeb budowania poczucia tożsamości regionalnej wzmacniającej integrację wewnętrzną wsi Paprotnia. Cel osiągnięty zostanie poprzez poprawę warunków w funkcjonowaniu gminnego obiektu, jakim jest świetlica wiejska w miejscowości Paprotnia. Dzięki realizacji projektu zakupione zostaną urządzenia- klimatyzatory dający zimą ciepło, a latem spełniające funkcję klimatyzatora. Mieszkańcy włączą się w realizację projektu poprzez przygotowanie pomieszczeń świetlicy pod potrzeby montażu urządzenia. Wykonają prace malarskie i porządkowe po zakończeniu planowanych działań. Realizacja projektu przyczyni się na zintegrowanie pokoleń, umożliwi mieszkańcom działania na rzecz aktywizacji i integracji przez cały rok.

promuje L

 

Realizator projektu: Gmina Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16 A, 95-060 Brzeziny, tel. (46) 874 36 99,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.