Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Projekt - ,,Mały projekt – Wielki potencjał – kompleksowy remont sanitariatów budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Małczew, gmina Brzeziny’’

 

logotyp

Projekt współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego 

 

Wójt Gminy Brzeziny - Barbara Hojnacka, w dniu 14 czerwca 2018 roku, podpisała umowę z Województwem Łódzkim na dotację celową w wysokości 5 000,00 złotych z przeznaczeniem na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie realizacji w miejscowości Małczew projektu lokalnego pod nazwą ,, Mały projekt – Wielki potencjał – kompleksowy remont sanitariatów budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Małczew, gmina Brzeziny ‘’.

Całkowita wartość projektu wynosi 12.000,00 złotych, w tym wkład własny gminy w wysokości 7 000,00 złotych. Wysokość udzielonej dotacji stanowi 41,67% całkowitych kosztów projektu. Projekt współfinansowany jest z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Termin realizacji projektu od dnia 1 lipca 2018 do dnia 15 listopada 2018 roku.

Celem projektu jest wzmocnienie integracji społecznej mieszkańców sołectw Adamów i Małczew, aktywizacja lokalnej społeczności – poprzez poprawę warunków korzystania z budynku komunalnego tj. kompleksowy remont sanitariatów w budynku świetlicy wiejskiej przyczyni się do poprawy estetyki pomieszczeń świetlicy i zwiększy komfort korzystania z obiektu. Estetyczny wygląd i coraz lepiej wyposażony obiekt spowoduje, że społeczność lokalna chętniej będzie korzystała z obiektu, częściej organizowała spotkania, a to bezpośrednio wpłynie na integrację mieszkańców i zacieśnianie więzi międzyludzkich, sąsiedzkich. Mieszkańcy miejscowości Adamów deklarują czynny udział w pracach remontowych m.in.: przygotowanie pomieszczeń do przeprowadzenia remontu, demontaż istniejących okładzin ściennych, sufitu i terakoty na podłodze oraz wykonanie prac porządkowych po przeprowadzonym remoncie.

 

promuje L

 

 

Realizator projektu: Gmina Brzeziny, ul. Sienkiewicza 16 A, 95-060 Brzeziny, tel. (46) 874 36 99,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.