Szanowni Państwo!

 

Oficyna  Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie gminy Brzeziny realizuje „Diagnozę problemów społecznych”. W związku z tym prosimy o uzupełnienia ANONIMOWEJ ANKIETY, dzięki której przygotowane zostaną istotne dokumenty dla naszej Gminy, służące rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się jej mieszkańcy, a także posłuży do zaplanowania działań profilaktycznych mających na celu zapobieganie powstawaniu problemów społecznych wśród mieszkańców Gminy.

Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pomocą telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”  https://brzezinymieszkancy.webankieta.pl/

 

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc.