Spisz się sam i pomóż Gminie Brzeziny wygrać w konkursie Prezesa GUS

Drodzy Rolnicy,

Zachęcamy do samospisu podczas Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Prezes GUS ogłosił konkurs na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w tym kanale spisowym.

Spiszcie się Online i pomóżcie Gminie Brzeziny znaleźć się na podium w województwie łódzkim!!!

Jednocześnie informujemy, że KAŻDY, kto chce wspomóc gminę, spisze się SAM i wyśle na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  maila wpisując w tytuł SAMOSPIS DLA GMIN – również WYGRA otrzymując UPOMINEK od Urzędu Statystycznego w Łodzi.

Wystarczy po dokonaniu samospisu wysłać mail o tytule SAMOSPIS DLA GMIN, w treści podając numer spisanego gospodarstwa wraz z danymi do wysyłki upominku.

Upominki otrzymają gospodarstwa, które pomyślnie zakończyły samospis.