Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Spot promującego akcję #SzczepimySię w województwie łódzkim

Spot promującego akcję #SzczepimySię w województwie łódzkim

Zespół Profilaktyki Zdrowotnej Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia przesyła Państwu za pomocą łącza Facebook link do spotu promującego akcję #SzczepimySię w województwie łódzkim. Celem filmu jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat znaczenia szczepień dla zdrowia ogółu ludności, jednostki oraz możliwości powrotu do życia publicznego sprzed pandemii. W spocie mieszkańcy województwa reprezentujący różne grupy zawodowe odpowiadają na pytanie, dlaczego warto się zaszczepić.
Zachęcamy do zapoznania się z materiałem. W tych trudnych czasach tylko solidarność społeczna umożliwi nam ochronę siebie, naszych bliskich oraz powrót do pełnego funkcjonowania w życiu społecznym.

Zaszczepmy się przeciw Covid-19 w trosce o zdrowie własne i naszych najbliższych!

Link do filmu: