Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Dożynkowy konkurs „Łódzkie smakuje”!

Dożynkowy konkurs „Łódzkie smakuje”!

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber serdecznie zaprasza na Dożynki Wojewódzko-Powiatowo-Gminne i Diecezjalne Diecezji Łódzkiej, które odbędą się w niedzielę 22 sierpnia 2021 r. w Rogowie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – Leśny Zakład Doświadczalny w Rogowie, w powiecie brzezińskim.

Podczas tegorocznych Dożynek odbędzie się konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa łódzkiego pn. „Łódzkie smakuje”. Wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich, które chcą wypromować lokalne potrawy/wypieki powstałe w oparciu o tradycyjne receptury zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. 

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej pod adresem: http://lodzkie.ksow.pl/aktualnosc/dozynkowy-konkurs-lodzkie-smakuje

Konkurs kulinarny plakat 1