KONSULTACJE SPOŁECZNE w sprawie planowanej linii kolejowej dużych prędkości przez Gminę Brzeziny.

Od dziś na stronie internetowej https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/i-tura-konsultacji-spolecznych-ix-x-2021 publikowane będą materiały projektowe oraz informacje dotyczące spotkań konsultacyjnych między innymi w Gminie Brzeziny. Zachęcamy do zabierania głosu poprzez wypełnienie ankiety w wersji elektronicznej dostępnej na stronie pod powyższym linkiem. Dostępne są również ankiety w wersji papierowej oraz materiały informacyjne, które znajdują się w holu na parterze Urzędu Gminy Brzeziny. Zachęcamy do aktywnego udziału w konsultacjach!

Spotkanie konsultacyjne dla Mieszkańców Gminy Brzeziny z przedstawicielami inwestora odbędzie się w dniu 22 września o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Dąbrówce Dużej. Liczymy na aktywny udział zainteresowanych Mieszkańców w tym spotkaniu.

Ogłoszenie 1

Ogłoszenie 1

Ogłoszenie 2

Ogłoszenie 2

Przecław kopia

Przecław kopia