Niniejszym informuję, że podczas odbioru odpadów bio w dniu 5 kwietnia 2022r. nastąpi wymiana koszy, w których składowana jest ta frakcja, na pojemniki w kolorze brązowym. Czynność tę będą wykonywać pracownicy firmy Pre-Zero Service Centrum Sp. z o.o.

Wymiana koszy w tym terminie odbędzie się wyłącznie w rejonach 4 i 5 (w tym na posesjach trudnodostępnych) obejmujących miejscowości: Bielanki, Żabieniec, Henryków, Helenówka, Tadzin, Marianów Kołacki, Przecław, Rozworzyn, Michałów, Syberia, Szymaniszki, Jabłonów, Strzemboszewice, Pieńki Henrykowskie, Bronowice, Sadowa, Gaj, Kędziorki, Przanówka, Tworzyjanki, Zalesie, Bogdanka, Rochna, Ścibiorów, Stare Koluszki.

W związku z powyższym w tym dniu, do godziny 6.00, prosimy wszystkich mieszkańców wymienionych miejscowości (nie korzystających z ulgi za kompostowanie bioodpadów w przydomowych kompostownikach) o wystawienie kosza przed nieruchomość (pełnych, częściowo zapełnionych czy też pustych) i pozostawienie go do czasu wymiany na brązowy pojemnik. Dzięki Państwa współpracy z pewnością wymiana przebiegnie sprawnie, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu oraz środków finansowych z nią związanych.

Wymiana koszy na odpady bio w pozostałych miejscowościach Gminy Brzeziny odbędzie się w późniejszym terminie, o czym zostaniecie Państwo poinformowani odrębnym pismem.

Z góry dziękuję za Państwa pomoc!