Niniejszym informuję, że podczas odbioru odpadów bio w dniu 17 maja 2022r. nastąpi wymiana koszy, w których składowana jest ta frakcja, na pojemniki w kolorze brązowym. Czynność tę będą wykonywać pracownicy firmy Pre-Zero Service Centrum Sp. z o.o.

Wymiana koszy w tym terminie odbędzie się wyłącznie w rejonie 1 (w tym na posesjach trudnodostępnych) obejmującym miejscowości: Adamów, Eufeminów, Gałkówek Kolonia, Helenów, Jordanów, Ignaców.

W związku z powyższym w tym dniu, do godziny 6.00, prosimy wszystkich mieszkańców wymienionych miejscowości (nie korzystających z ulgi za kompostowanie bioodpadów w przydomowych kompostownikach) o wystawienie kosza przed nieruchomość (pełnych, częściowo zapełnionych czy też pustych) i pozostawienie go do czasu wymiany na brązowy pojemnik.

Dzięki Państwa współpracy z pewnością wymiana przebiegnie sprawnie, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu oraz środków finansowych z nią związanych.

Wymiana koszy na odpady bio w pozostałych miejscowościach Gminy Brzeziny odbędzie się w późniejszym terminie, o czym zostaniecie Państwo poinformowani odrębnym pismem.

Z góry dziękuję za Państwa pomoc !