Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków do dnia 30 czerwca br.

Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków do dnia 30 czerwca br.

Przypominamy, że każdy właściciel lub zarządca budynku, w którym znajduje się źródło ciepła i spalania paliw jest zobowiązany do złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) do 30 czerwca 2022r.


Deklarację można złożyć w prosty sposób przez Internet, nie wychodząc z domu, poprzez portal www.zone.gunb.gov.pl. Wystarczy, że posiada się profil zaufany/bankowość elektroniczną/e-dowód. Deklarację będzie można złożyć również w Urzędzie Gminy Brzeziny (osobiście lub wysyłając dokument za pośrednictwem poczty).


W przypadku źródeł ciepła lub spalania paliw uruchomionych po 1 lipca 2021r. termin na złożenie deklaracji to 14 dni od daty ich uruchomienia.


Wzory deklaracji można znaleźć pod poniższym adresem: http://bip.ugbrzeziny.nv.pl/m,39,druki-i-wnioski-do-pobrania.html